Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

«Якщо ми святкуємо одне духовне свято за іншим і не змінюємося, тоді це стає ще одною втраченою нагодою»

29-07-2015

Про це сказав Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав в Києві на Володимирській гірці 28 липня з приводу тисячоліття переставлення святого князя Володимира.

Святкуючи тисячоліття кончини рівноапостольного князя Володимира Великого, за словами Очільника Церкви, ми повинні почути його голос. Тож до чого він нас сьогодні закликає? Щоб глибоко, по-справжньому, це свято відсвяткувати.

«Найперше, я гадаю, що наш просвітитель нам каже, що всі ми повинні змінитися, незалежно від того, яке місце в суспільстві ми обіймаємо і яке завдання нам доручив український народ. Ми всі повинні змінитися», - закликав він. Він уточнив, українці повинні поміняти ставлення до себе, своїх обов’язків, своєї Батьківщини  і свого народу. Така переміна в християнському розумінні означає покаяння, навернення і повернення до Бога.

«Друге завдання нашого просвітителя полягає в тому, щоб «віру ісповідувати ділами». Неможливо вірити в істину, а не жити в правді», - продовжив він.  Тому, коли сьогодні Україна хоче оновити свою Конституцію і своє законодавче поле, вона повинна будувати це на Божому вічному Законі. Тоді така держава буде тривати вічно. Вона витримає всі випробовування.

«Ми знаємо, як князь Володимир шукав єдності у своєму народі. Він розумів, що єдиним народ може бути не через військову силу чи за геополітичними проектами, а на єдиному камені Христової віри», - сказав Глава УГКЦ.

Тож, за словами Блаженнішого Святослава, ми сьогодні повинні виконати третє завдання святого Володимира - шукати єдності й консолідації українського народу. «Нам каже князь Володимир: «Єдність - спасає, байдужість – вбиває». Тож будьмо єдиними  і небайдужими!» - завершив Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS