Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Папа Франциск: «Той, хто говорить про мир, але підтримує війну, – лицемір»

26-06-2015

Темі миру Святіший Отець присвятив також проповідь під час Святої Меси, яку він очолив на стадіоні міста Сараєво. «Мир є мрією Бога, Божим задумом для людства, для історії, разом з усім сотвореним світом», – сказав Папа Франциск.

Проповідник наголосив, що цей задум миру, який Господь підготував для людства, завжди зустрічає опір з боку людини та з боку злого духа. Також і в наш час прагнення миру та зусилля, щоб його будувати, конфронтують із фактом, що сьогодні у світі існує багато збройних конфліктів, що є немов третьою світовою війною «в частинах».

Папа наголосив, що війна – це діти, жінки, похилі віком у таборах біженців, це вимушене переселення, це знищені будинки, дороги, фабрики, це, передусім, багато знищених людських життів. «Сьогодні, дорогі брати та сестри, з цього міста знову підіймається волання Божого народу та всіх чоловіків та жінок доброї волі: нехай ніколи більше не буде війни!» – мовив Святіший Отець. 

При цьому проповідник закликав не піддаватись ілюзіям, мовляв, мир залежить винятково від нас. Мир – це Божий дар, адже Господь вписує в нашому серці те, як слід поводитися, щоб бути справжніми будівничими миру. І лише примирившись із Господом Богом, людина може стати миротворцем, будівничим мирного співжиття. 

 

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами uk.radiovaticana.va

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS