Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Різдвяне привітання Пароха

06-01-2016

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! 

 

            "А бачивши зорю, вони надзвичайно зраділи..."(Мт. 1,10) так згадує євангелист Матей про мудреців, що прибули до Єрусалиму зі сходу, щоб привітати народженого Царя. Нашого Царя, Спасителя Ісуса Христа, що Своєю величністю вмістився у Віфлеємській стаєнці. Зігрітий материнською любов'ю Діви Маріїі, опікою обручника Йосифа в присутності битлят, готовий послужити світові, будучи Посередником Нового Заповіту (Євр. 9,15) між людьми і Богом Отцем. Це Дитятко - "Вождь, що буде Він пасти народ Мій"(Мт. 2,6), гідний особливої уваги. Тому, в благословенну хвилину Христового народження небеса раділи. Виявляючи свою радість голосили : "Слава Богу на висоті, і на землі мир, в людях добра воля"(Лк. 2,14). Помножуючи дух цього  торжества, пастушки дивуючись почутим від ангела, розповідали про Цю Дитину, що їм було звіщено.

             На землю прийшов Христос і ми вже не самотні. Понад дві тисячі літ цю подію переповідає Церква Христова  людському родові. Заохочує вірних наслідувати пастушків і цю істину нести в майбутнє. Запалює в серці людини бажання приєднатися до мудреців сходу і шукати Богомладеннця любов'ю до знань і озброїшись пізнанням поспішити Йому на зустріч з дарами. Запевнює нас що найдорожчими дарами є віра серця і любов щира...

            У світлі Віфлеємської зорі, в дусі пережиття радості  Різдва Господа нашого Ісуса Христа ділюся своїми почуттями з Вами і хочу щоб воно направду було непроминаючим у Вашому серці. Бажаю, щоб світло від народження Богомладенця Ісуса знаходило все більше і більше спраглих сердець, щоб славі Божій не було меж! Хай в серці кожної людини Боже Дитятко віднайде для Себе Вифлеємські ясла і запевнить кожного, що Христос прийшов поміж нас, щоб радість Його була в нас і щоб повною була наша радість (Ів. 15,11).

            В час  серйозних випробовувань, що випали нашому народу, коли  треба багато переживати випробовувань заради справедливості і правди, свободи і честі, народжений Спаситель запевнює нас - Я з вами по всі дні до кінця віку(Мт. 28,20). Разом із мудрецями сходу поспішаймо Христові на зустріч. Приймаючи ці Господні слова як запевнення нашої надії на майбутнє бажаймо одне одному праведності, бо це запорука щасливого майбутнього, бо жадання праведних тільки добро. Коли маємо намір перемогти недуги суспільства, справити грішне життя бережімо свої уста від облестивости і осудження, брехні і лукавства. Бо на поміч приходить Спаситель лише тому хто правду говорить і так виявляє праведність. Хай облудні обіцянки сильних світу цього не бунтують нашу свідомість, не вбивають надію і провокують думати  - а що ми можемо, бо за цим - безпорадність і лінивство.

            Поспішімо духовно до Вифлеємських ясел і, за словами Франциска папи Римського, вдивімося в обличчя Богомладенця, щоб мир опанував нашим серцем, щоб повноцінним було наше бажання - проголошувати слово Царя світу. В рік Божого милосердя, перед цими яслами занесімо просьбу до Ісуса Христа, щоб явив нам і всьому Українському народові Своє милосердя щоб віднайшли ми надію і силу протистояти  синам світу, сп'янілим від розкошів, розбещеності і осудження.

            Світлом Вифлеємської зорі хай сповниться кожна християнська сім'я і родина. Хай Боже благословення явиться великою взаємною любов'ю, працелюбністю і старанням примножувати на славу Божу добро, кріпким здоров'ям і великодушністю.  Хай повноводною рікою витікає милосердя з серця кожного християнина, щоб у цей благословенний рік ніхто не почувався одиноким і упущеним, вбитим горем і немічним, заздрісним і голодним.            Славімо Його!.                                                        Парох

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS