Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Наша парохія вітає Блаженнішого Святослава

29-03-2011

Слава Ісусу Христу!

 

Ваше Блаженство,

 Блаженніший Патріарше Святославе!

 

 Молимося за Вас і за  Ваше служіння на прославу Божого імені в Українській Греко-Католицькій Церкві. Хай Всемилостивий Господь  і надалі наповняє Вас Своєю Премудрістю для подальшого розвитку Христової Церкви в Україні. Бажаємо, щоб за Вашого проводу УГКЦ,  Бог миру вчинив багато знаків Свого милосердя Українському народові. Вагомої Вам підтримки від співбратів у служінні. Хай ніхто не спокушається Вашим молодечим віком, а лише співдіє на Божу славу і утвердження Слова Божого у людському серці.

Цінуючи Вашу ревність і силу віри, бажаємо Вам і надалі бути зразком добрих діл, свідоцтвом ученості через здорове і бездоганне навчання, бути поважним, щоб ніхто не спромігся нічого злого проти Вас сказати (Тит.2,8). Хай Ваше серце завжди прагне праведності і любові, терпеливості і лагідності (Тим.6,11), а ми відчули у Вашій особі правдивого батька, благословенного Богом на ведення нашої Церкви.

Пильнуючи передання і Слова Божого, навчайте нас, як не спішити за часом сьогодення, уникати світського пустослів’я і суперечностей, а лише: «Надіятися на Бога, який щедро дає нам усього для вжитку;  щоб добро чинили, багатіли добрими ділами, були щедрі та пильні, збирали собі скарб, як добру основу на майбутнє, щоб осягнути життя правдиве»(1 Тим. 6,19).

 

З проханням Архиєрейського благословення  і молитви

 

 

Парох храму Преображення ГНІХ 

 м. Львова з паствою                                                                    Ярослав Чухній

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS