Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Вітання Кир Любомиру з нагоди ювілею - 80-ліття з дня народження

27-02-2013

Життя прожити - не поле перейти. Коли ж на життєвій дорозі Всемогутній посилає людині Свої вимоги, а до тих вимог допускає терпіння - якого ж життєвого гарту, якої невсипущоїенергії потрібно, сили Духа Святого, щоб вимостити цю дорогу витривалістю, терпеливістю і певністю у можливостях, Богом благословенних людині! Відмовитися від вигод сьогодення, згодитися на тернистий шлях, на шлях, що веде до справедливості і правди, до твердості у вірі в Бога і Божу всемогутність, до самопожертви в ім'я ближнього. Таку дорогу вибрав Кир Любомир, якому судилося бути архіпастирем, довший час керманичем життя Української Греко-Католицької Церкви. Вболіваючи за майбутнє Церкви, за долю свого народу і сьогодні йде цією дорого, навчаючи нас відкинути зі свого шляху -"гнів, лютість, злобу, богозневагу, безсоромні слова,...неправду"(Кол. 3,5-12), якщо називаємо себе дітьми Божими, якщо просимо у Бога помочі у побудові Української держави.
Кир Любомир упокорився Богові на стільки, що дався використати його як рало в руках сівача, щоб виорати ниву Греко -Католицької Церкви у Києві в ім'я майбутнього Українського народу і Божої слави. Владика " не шукає слави у людей.., а тихістю своєю залишається годувальником своїх вірних, проповідуючи Божу Євангелію" (1Сол. 2,6-9). Спокійний характер і виваженість, вирозумілість і пошанування кожної людини, увага і співчутливість до терплячих - характерні штрихи, які характеризують портрет Кир Любомира. Працелюбність і настирливість в реалізації ідей і задумів Владики рясно виразились відродженням Київської Митрополії і в побудові Патріаршого собору.
Дякую Всемилостивому Богу за Його ласку, що виразилася довірою Владики Любомира до мене, коли довірив мені бути його помічником у Львівській Архієпархії. Дякую Владиці за його батьківську опіку і сердечну любов, за вирозумілість і терпеливість щодо мого, при ньому, духовного становлення. Хай Всемилостивий Бог благословить Вас, дорогий Владико Любомире, довгим віком у кріпкому здоров'ї, а ми всі користатимемо з Ваших молитов за майбутнє Христової Церкви і нашої України. Многих І благих Вам літ, Дорогий Владико!

З проханням Архієрейського благословення і молитви
26.02.2013 Парох храму Преображення ГНІХ м. Львова
Ярослав Чухній та вірні цієї парохії.

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS