Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Зустріч молоді з владикою Венедиктом

02-04-2015

 • Зустріч молоді з владикою Венедиктом

  • Комісія у справах молоді ЛА УГКЦ 5 квітня 2015 року запрошує молодь на зустріч із владикою Венедиктом, Єпископом-помічником Львівської архиєпархії, яка відбудеться у храмі Пресвятої Євхаристії (м. Львів, пл. Музейна, 3).

   5 квітня 2015 року у храмі Пресвятої Євхаристії відбудеться зустріч молоді з владикою Венедиктом єпископом-помічником Львівської Архиєпархії.

   11:00 – Архиєрейська Літургія, опісля зустріч молоді з владикою Венедиктом.

   Зустріч відбудеться в рамках Світового дня молоді на місцевому рівні, який традиційно Католицька Церква святкує у Квітну неділю.

   Цю подію започаткував святий Іван Павло ІІ у 1985 році в Римі, проголошуючи святкування Всесвітнього дня молоді. З цієї нагоди, Римський Архиєрей, вручив молодим людям дерев’яний хрест, як символ любові Ісуса Христа і Благовісті, що тільки померлий  та воскреслий Господь, є знаком відкуплення та спасіння, для кожної людини.

   Раз в три роки, Святіший Отець, має особливу зустріч з молоддю всього світу, коли вони разом моляться та чувають. У 2013 році ця зустріч відбувалась в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), а у 2016 році відбуватиметься в Кракові (Польща).

   Кожного року в неділю перед Великоднем подібні зустрічі, відбуваються на місцевому рівні – в єпархіях, але вже не такі масштабні і без особистої присутності Папи.

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS