Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Звернення владик християнських конфесій до громади Львова

30-08-2014

Шановні львів’яни! У чаc війни та боротьби за істинну незалежність нашої держави ми зіткнулись із великим духовним і моральним викликом – зберегти цінності християнства і не втратити людяності за жодних обставин. Оберігаючи Україну та рідні міста і села, не маємо права забувати, що шлях до усвідомленої демократії розпочинається із нас самих. Маємо навчитися нести відповідальність за власне життя і життя своєї сім’ї, виховувати дітей так, щоб вони виросли гідними громадянами України, носіями найкращих духовних традицій княжого Львова.

 
Напередодні 1 вересня, яке завжди було урочистим святом знань та інтелектуальної єдності учнівської та академічної спільноти, маємо наголосити, що саме зараз молоді українці розпочинають шлях до становлення справжньої нації.
 
Звертаємося до молоді та батьків! Пам`ятайте, сьогодні формується сильна українська громадянська спільнота – плеяда людей, які впевнено крокують до добра і світлого життя разом із Господом. Ця нація – це ми і наші діти. Не будьмо байдужими до цих потреб, до виховання дітей. Не дозволяйте їм забути найбільші цінності життя, адже молодь – це крила, на яких зростатиме українська демократія. Розум і серце цих молодих українців повинні бути чистими. Нація, яка тільки відроджується, не повинна бути знищена алкоголем та іншими видами суспільного зла.Нехай знання будуть найважливішою зброєю проти несправедливості і приниження, проти спокус, які нищать тіло і принижують дух. Відмова від пропозиції та продажу алкоголю допоможе зберегти майбутнє України. Відчуваймо відповідальність! Адже тільки тепер українці усвідомили, нащадками якої великої держави ми є. Герої Небесної Сотні та мужні воїни зі зброєю в руках стали символом боротьби за нашу з вами свободу. Щоб не повторити трагічних уроків історії, ми повинні захищати Україну та її молодь і щоденно сумлінно працювати задля власного майбутнього. Україні та Львову потрібні громадяни, які ставлять обов’язок вище за все, які керуються любов’ю до Бога і своєї землі, захищаючи її від ворогів. Ми віримо, що ви та ваші діти є такими громадянами, віримо, що тільки спільними зусиллями станемо єдиним народом, господарем на власній землі.
 
Дякуємо за вашу працю, за повагу до своїх братів і сестер, за діла милосердя, за віру в свою країну та місто, за консолідацію сил і за прагнення зберегти єдність і життя народу, красу та неповторну духовну велич Львова.
 

Високопреосвященний Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ

Високопреосвященний Димитрій, Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП

Високопреосвященний Макарій, Митрополит Львівський, керуючий Рівненсько-Волинською і Таврійськими єпархіями УАПЦ

Високопреосвященний Мечислав, Архиєпископ і Митрополит Львівський РКЦ
Преосвященний Філарет, Єпископ Львівський і Галицький УПЦ

Василь Боєчко, Єпископ Церкви християн віри євангельської
 
30.08.2014 р. Б.

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS