Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Папа Бенедикт XVI виступив з останньою папською промовою

27-02-2013

Бенедикт XVI виступив з останньою папською промовою. Фото

 

Версія для друкуКоментарі0

27.02.2013
Папа Римський Бенедикт XVI проводить свою останню публічну аудієнцію у Ватикані, яку прийшли послухати сотні тисяч вірян.

У своїй промові серед іншого Папа Римський попросив усіх молитись, у тому числі і за нового Папу.

 

"На даний момент є величезна довіра до мене, - сказав Папа, - громада віруючих чує та приймає слово Боже і це є віра".   

 

Папа згадав: "Коли 19 квітня, вісім років тому я прийняв служіння Господу, у мене на думці було лише одне: "Господи, чому ти хочеш від мене цього? Це великий вантаж, який я маю покласти собі на спину. Але якщо ти бажаєш цього, значить ти допоможеш мені впоратися з усіма слабкостями".

"Вісім років потому, я можу сказати, що він був поруч і я відчував його присутність кожного дня", - каже Бенедикт.

Потім від додав, що відчував себе у безпеці". "Я не полишаю хреста, я залишаюся з ним, але уже по-іншому", - сказав Папа.  

Папа також виразив слова вдячності. "Я хочу подякувати не тільки Господу Богу. Я ніколи не відчував себе одиноким, як у радощах, так і в важкості служіння. Господь послав мені багато людей, які допомагали мені та були поруч", - зазначив Папа.

 

Він також подякував "браттям-кардиналам" та голові Ватикану, а також "всім, хто служить Святому Престолу із вірою та смиренням".

Особливе місце у своїй промові Папа залишив для Римської церкви. "Моя єпархія: не можу забути братів, посвячених осіб і всіх інших. Під час своїх пастирських візитів я завжди відчував велику увагу та глибоку прив'язаність".

 

Люди, які знаходилися на площі аплодували та викрикували слова вдячності. Тримали плакати із написами "Ми будемо сумувати".

 

Вони аплодували весь час, поки папа залишав територію Ватикану на автомобілі. Було видно наскільки італійці встигли полюбити Папу та як сильно не хотіли відпускати його з посту.

 

Як відомо. 11 лютого Папа Римьский Бенедикт XVI заявив, що зрікається престолу. За словами понтифіка, йому "бракує сил".

 

Йому важко носити цей статус та приймати рішення. Він каже, що вже давно обдумував це рішення та вважає, що воно буде "корисним для церкви".

 

Папа Бенедикт XVI виконуватиме свої обов`язки до 28-го лютого. Після цього почнуться вибори нового керівника римо-католицької церкви.

У понеділок Бенедикт XVI видав спеціальний указ, що дозволяє провести вибори нового понтифіка раніше наміченого терміну.

Українська правда. Життя  

http://life.pravda.com.ua/society/2013/02/27/122120/

Назад

Архів новин