Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Хочеш допомогти дітям – запали вогник надії!

28-12-2010

Вже традиційно напередодні Різдва «Карітас України», офіційна благодійна організація Української Греко-Католицької Церкви, проводить всеукраїнську благодійну акцію «Різдвяна свічка». Зібрані кошти йдуть на допомогу соціальн -незахищеним дітям. З благословення Глави УГКЦ Блаженнішого Любомира ця акція охоплює всі єпархії і екзархати УГКЦ в Україні та деякі громади закордонном, – повідомляєwww.social.ugcc.org.ua.

«Висловлюючи подяку тим, у кого в минулі роки на Різдво горіла свічка з написом «Різдвяна допомога дітям», щиро запрошуємо всіх до участі у цій благородній справі на передодні Нового року. Кожен, хто у Святвечір запалить на святковому столі таку свічку, допоможе запалити вогник надії у дитячих серцях», – сказав президент Карітасу України Андрій Васькович.

Акція полягає у розповсюдженні, насамперед через парафії, спеціально виготовлених свічок. Ці свічки мають особливість, бо у їх виготовлені беруть участь особи з функціональними обмеженнями. За зібрані пожертви Карітас надає допомогу потребуючим дітям (сиротам, напівсиротам, дітям вулиці, дітям з неблагополучних та багатодітних родин), допомагає в їх лікуванні та оздоровленні, організовує літні табори. Усі ці заходи – це, передусім, можливість показати дітям, що Бог їх любить, що є хтось, хто ними цікавиться і про них піклується.

Більше ніж 15 тисяч євро було передано цього року на підтримку дитячого будинку «Пресвята родина». Ці гроші були зібрані під час благодійної акціі «Різдвяна свічка» серед українських громад в Італії завдяки благословенню та підтримки Преосвященного Владики Діонісія (Ляховича), Апостольського візитатора для українців греко-католиків в Італії та Іспанії.

«Люди, які виїхали на заробітки, знають, що на чужину їх повели скрутні життєві обставини. І приємно, що вони вміють відкрити своє серце для тих, хто цього потребує», – відзначив о. Іван Говера, директор Карітасу Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ, під опікою якого знаходиться сиротинець.

Священик Андрій Нагірняк, керівник Відділу соціальних питань Патріаршої курії УГКЦ, підкреслив: «Акція несе також дуже важливі для Церкви виховні функції – з одного боку, вона пропагує та заохочує до милосердя, співчуття, жертовності, а з другого  – згуртовує, єднає людей, формуючи таким чином церковну спільноту».

Запрошуємо усіх приєднатися до цієї акції та подарувати потребуючим дітям світло надії, адже навіть найменша пожертва зможе комусь допомогти.

 Департамент інформації УГКЦ

http://www.ugcc.org.ua

Назад

Архів новин