Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Запрошуємо на молитовну хресну ходу вулицями Львова

20-03-2014

У Хрестопоклінну неділю, 23 березня 2014 р., вулицями Львова пройде молитовна хресна хода, яку традиційно організовує Львівська архиєпархія УГКЦ.

Хресна хода розпочнеться о 15.00 год. біля храму Святого архистратига Михаїла (вул. Винниченка, 22) та завершиться на площі перед Архикатедральним собором Святого Юра (пл. Св. Юра, 5).

Очолить хресну ходу Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівський.

У спільній молитві участь візьмуть: духовенство Львівської архиєпархії, монашество, студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа, представники влади міста і області, ректори та студентство львівських вищих навчальних закладів.

Цього року духовні роздуми під час хресного ходу будуть присвячені вшануванню Слуги Божого Митрополита Андрея, який упокоївся 70 років тому, та 25-й річниці виходу УГКЦ з підпілля. Провадитимуть молитовні читання священнослужителі та семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа. Як повідомив о. Володимир Крушельницький, канцлер Львівської духовної семінарії, тексти духовних розважань (завантажити) переплітатимуться із творами Митрополита Андрея та спогадами свідків часів підпілля УГКЦ.

Як зазначають організатори, процесійні хрести цьогоріч почергово нестимуть представники сотень Київського євромайдану.

Запрошуємо львів’ян та гостей міста долучитися до спільної молитви, щоб у молитовних роздумах та спогляданні Христових страстей, пережити дорогу Господа, нашої Церкви та держави до Воскресіння через Голгофу.

Прохання взяти з собою лампадки червоної барви.

Назад

Архів новин