Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Готуємось разом до Патріаршого Собору «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом»

24-07-2015

Щоб допомогти вірним  Української Греко-Католицької Церкви відповісти на своє покликання, провід нашої Церкви вирішив провести  25 – 27 серпня 2015 року в Івано-Франківську VI сесію Патріаршого Собору УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». До цієї важливої події інформаційна служба робочої групи із впровадження Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року розпочинає цикл матеріалів під назвою: «Готуємось разом до Патріаршого Собору “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом”». У цій рубриці коротко висвітлюватимуться основні складові душпастирського плану для оживлення парафій, її завдання і цілі, вже зроблені кроки з боку вищевказаної робочої групи та її помічників у єпархіях, успіхи та труднощі впровадження програми в життя Церкви. Це дозволить нам усією церковною спільнотою – священикам, богопосвяченим особам, молодіжним лідерам і  всім мирянам – краще підготуватися до Собору, а також супроводжувати його молитвою.

Слід нагадати, що ініціатором укладання стратегії розвитку УГКЦ був Блаженніший Любомир (Гузар). Ще 2001 року у проповіді з нагоди відкриття Синоду він сказав так: «На цьому Синоді ми повинні глянути на багато років вперед і підготувати душпастирський план, наголосити на тому, що в житті нашої Церкви сприяє розвиткові релігійного життя (…) Церква існує для того, щоб скеровувати людей до Бога і довести їх до щасливої вічності. Ми хочемо здійснювати наш план під гаслом «святість об’єднаних людей», щоб наш народ наблизився до Бога». У цьому дусі Синод Єпископів УГКЦ, який відбувався у Бразилії в 2011 році, затвердив програму розвитку нашої Церкви на період до 2020 року під назвою «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», поклавши в її основу однойменне пастирське послання  Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.

 

Інформаційна служба робочої групи із впровадження Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом»

 

http://news.ugcc.ua/articles/krokuiemo_razom_do_zustr%D1%96ch%D1%96_z_zhivim_hristom_74307.html

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS