Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

У контексті річниці початку Першої світової війни Папа знову закликав молитися за мир в Україні та інших гарячих точках

28-07-2014

«Дорогі брати й сестри, – сказав Папа Франциск опівдні, 27 липня 2014 року, після проказування недільної молитви «Ангел Господній», – завтра припадає сота річниця початку Першої світової війни, яка спричинила мільйони жертв та безмірні руйнування.

Цей конфлікт, названий Папою Венедиктом XVI “непотрібним кровопролиттям”, після довгих чотирьох років вилився в мир, який виявився ще тендітнішим. Завтра буде день жалоби на спомин про цю драму. У час, коли спогадуємо ці трагічні події, бажаю, щоб ніколи не повторилися ці жахливі помилки минулого, але щоб враховувалися уроки історії, щоб у контексті терпеливого і відважного діалогу перевагу мали аргументи на користь миру.

Моя думка сьогодні, особливим чином, – вів далі Папа, – лине до трьох територій, охоплених кризами: близькосхідної, іракської та української. Прошу вас не переставати приєднуватися до моїх молитов за те, щоб Господь подав населенню і владі цих теренів мудрість та сили, необхідні для того, аби рішуче ступити на шлях миру, підходячи до кожного протиріччя з наполегливістю діалогу та переговорів і силою примирення. Нехай у центрі кожного рішення буде поставлено не окремі інтереси, але спільне добро й пошана до кожної особи. Пам’ятаймо, що з війною все втрачається. З миром не втрачається нічого.

Браття й сестри, нехай більше ніколи не буде війни, нехай ніколи не буде війни! Моя думка лине передусім до дітей, яких позбавляють надії на гідне життя, на майбутнє: вбитих, поранених, скалічених, сиріт та дітей, які граються залишками озброєнь, дітей, які не вміють усміхатися. Будь ласка, зупиніться! Прошу вас від щирого серця! Час спинитися. Спиніться, будь ласка!» – закликав Святіший Отець.

Радіо Ватикану


Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS