Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Великодні Дзвони

08-03-2012

29 квітня - у Неділю Мироносиць - запрошуємо на щорічний фестваль церковної хорової музики "Великодні Дзвони"

Інформація про 8-й фестиваль духовної хорової музики
«Великодні дзвони»

29 квітня 2012 року у Храмі Преображення ГНІХ відбудеться 8-й фестиваль духовної хорової музики «Великодні дзвони». Для багатьох львів’ян він вже став традиційним і довгоочікуваним святом.
У фестивалі традиційно беруть участь як церковні хори, так і світські творчі колективи (дорослі та дитячо-юнацькі). Цього року гостями
 фестивалю стануть 27 колективів. Окрім хорів зі Львова у фестивалі візьмуть участь колективи зі Стрия, Яворова, Жовківського та Пустомитівського районів, 7 з яких приїдуть до нас вперше. 
Програма фестивалю передбачає виконання хорових духовних творів, пов’язаних із святкуванням Великодня, уривків з Воскресної Утрені, Літургії, великодніх пісень. Прозвучать три концерти Дмитра Бортнянського, хорові твори Артемія Веделя, Михайла Вербицького, Йосипа Кишакевича, Андрія Гнатишина, Ісидора Воробкевича, Миколи Дилецького, Анатоля Вахнянина, Мирона Дацка та ін.
Окрім української хорової класики в програмі фестивалю прозвучать духовні твори Йозефа Свідера, Рандала Томпсона, Джованні Батиста Перголезі, Антоніо Лотті, Добрі Христова, Алессандро Страделла, Джона Кновле та інших авторів українською, грецькою, латинською, грузинською та італійською мовами.
Вже 8-й рік поспіль під величним куполом цього столітнього храму у дзвінкоголосому хорі лучаться кращі колективи для спільного духовного піднесення на прославу воскреслого Христа. І з кожним роком з приходом весни львів’яни очікують цього довгожданого свята, щоб ще раз доторкнутися душею і серцем до цього урочистого дійства.

Початок о 15.00 год. Вхід вільний.

Адреса: 
Львів, вул. Краківська, 21, Храм Преображення ГНІХ

Контактні телефони: 
066-76-26-409, 098-20-80-458

Фотозвіти з минулих років

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS