Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Великоднє привітання пароха.

13-04-2015

Христос Воскрес!

 

Подорожній завжди має перед собою конкретну ціль і прямує до призначеного місця. Інколи, долає нелегкі перешкоди, переживає не найкращі ситуації, але це його не турбує, бо ним двигає мета.

  Християнин завжди має перед собою мету – дорогою Спасителя Ісуса Христа ввійти в радість Отця Небесного. І це своє бажання постійно свідчить своїм духовним сходженням, а найбільше в часі св. Чотиридесятниці і в часі співстраждань із Христом у Страсному тижні. А , як наслідок цього бажання – незбагненна радість від Великоднього ранку. “Христос воскрес!” - сповіщає Церква своїх вірних і цим словом запевнює кожній людині силу перемоги. Нагадує, що Христос воскресає в чистій, небайдужій і безгрішній душі.

  У Святому Дусі ми всі сьогодні вириваємось з коловороту буденщини, що переповнена агресією, підступністю і брехнею, насильством і збоченням, і чуємо голос Спасителя:“- Бадьоріться, Я переміг світ”. Хто прийняв цей клич Христа, витріть сльози образ і нехай Ваше обличчя випромінює світло радості. Простіть недругам, і нехай від Вашого милосердя завстидаються ті,  що плетуть на Вас “ловчі сіті”. Правдою подивіться в очі  згубленим і купленим брехнею, щоб скрушіло їхнє серце і почало шукати Бога через покаяння. Своїми ділами станьте світлом Божого Провидіння для оточуючих Вас, щоб і вони пізнали Правдивого Бога.

  З Пасхальною радістю засилаю всім нашим парохіянам і прихожанам щиросердечні побажання. З Христовим привітом – Мир вам! – бажаю Вам цього миру на все подальше життя, щоб, переповнюючи Ваше серце, мир цей розливався на близьких Вам людей.

Кріпіться в дусі і відчуйте Божу силу у своєму здоров’ї. Втішайтесь духовним і матеріальним достатком і в цьому пізнайте щедрого Бога. А найбільше через віру у Воскреслого Спасителя не майте страху перед світом, що нас оточує.

  Як діти Всемогучого Бога щирими устами голосімо пісню перемоги – Христос воскрес!

        

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS