Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Великоднє привітання

19-04-2014

" Встаньмо рано на  світанні, і, замість мира,  пісню принесімо владиці; 

і Христа побачимо,  правди сонце, що всім освітлює життя!" із Пасхальної  Утрені 

 

«Серце ваше хай не лякається ані не тривожиться (Ів.14,27),... бо Синові Людському треба багато постраждати і перебути три дні і три ночі у серці землі (Мт.12,40), - але Він воскресне! Обнадійлива радість від почутого  переповнює особливим трепетом людину, а її серце, окрилене цим трепетом, сповняється відваги і надії на милість Божественного Учителя. Така людина свою подальшу дорогу контролює Його словами:  „ Коли хто не перебуватиме в Мені, той буде відкинений геть, як галузка і всохне (Ів. 15,6).

         Христос воскрес! Цю вістку несімо у майбутнє, по всьому світу до ревних і цікавих, до люблячих і відважних, до скалічених спокусами цього світу, до байдужих і непевних у собі, щоб, за словами Івана Золотоустого, ніхто не залишився поза цією радістю.  Христос воскрес! – щоб торжествувала Правда, щоб ми сповнилися силою перемоги, щоб збагнули, що Христос і сьогодні воскресає у чистій і безгрішній душі.

         Веселімося і співаймо і даруймо пасхальну радість одне одному. Христовим привітом – Мир вам! - бажаю Вам, щоб прийняли цей мир усім серцем і щоб Ваше серце стало джерелом  правдивої радості. Хай Ваші близькі, разом з Вами  відчують Божу силу у своєму здоров’ї. Хай дім Ваш  сповняється  духовними і матеріальними  статками. А найбільше, хай серце Ваше завжди буде відкрите для Воскреслого Господа! Разом з апостолом Павлом не біймося повторювати слова: „ Ми поховані з Христом через хрещення на смерть, щоб як Христос воскрес із мертвих славою Отця і ми теж жили новим життям ” (Рим.6,4).

Христос воскрес!

 

 З сердечними привітаннями  парох і священнослужителі  храму.

 

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS