Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Вознесіння ГНІХ

24-05-2012

Архиєрейською Божественною Літургією у нашому храмі в день празнику Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа, 24 травня 2012 р. завершився візит Президента папської Ради у справах соціальної комунікації Високопреосвященного Архиєпископа Клаудіо Челлі до України.

Разом з високоповажним гостем із Ватикану у цей день молились Преосвященний владика Венедикт, єпископ-помічник Львівський, митрофорний протоієрей Ярослав Чухній парох храму Преображення, о. Петро Буриш, прес-секретар Львівської Архидієцезії Римо-Католицької Церкви, о. Борис Гудзяк, ректор УКУ, о. Ігор Яців та о. Олег Панчиняк - керівники Департаменту інформації УГКЦ, інші священнослужителі храму Преображення та чисельна парафіяльна спільнота.

У своєму слові Його екселенція владика Клаудіо наголосив, що «ми повинні кожного дня благодарити Господа за ті дари, якими він нас благословляє, і повсякчас жити в надії, що Всевишній нас ніколи не покидає. Навіть після свого Вознесіння, яке святкуємо сьогодні Ісус Христос є завжди серед нас у Святій Євхаристії і ми повинні тішитись його присутністю і приходячи до храму бути учасниками Його Святої трапези» - сказав у своєму слові Високопреосвщенніший Архиєпископ Клаудіо Марія Челлі.

Після завершення літургії владика Венедикт подякував гостю за спільну молитву і, звернувшись до ватиканського достойника, сказав: «Нам дуже приємно, сьогодні молитись тут з Вами. Ви своєю присутністю уособлюєте весь католицький світ. Дуже добре, що ми маємо можливість сьогодні через Вас, дорогий владико, комунікувати із цілим католицьким світом. Адже сутністю християнства є комунікація, проповідувати євангеліє по цілому світі, спілкуватись  між собою і бути у сопричасті» - сказав єпископ-помічник Львівський.

В свою чергу парох, о. Ярослав зазначив, що сьогодні у на на парафії не просто свято Вознесіння, а празник торжества духа, тому що завдяки колишнім служителям цього храму, які тепер є Керівниками Департаменту Інформації УГКЦ о. Ігорю Яціву та о. Олегу Панчиняку в цьому соборі побував такий поважний гість і своєю присутністю прикрасив це свято. 

По завершенні спільної молитви Високопреосвященніший владика Клаудіо, захоплений красою візантійського обряду та співом у наших храмах відбув до Ватикану.

за Романом Соколенко,

Прес-служба Львівської Архиєпархії

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS