Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

ЗВЕРНЕННЯ МИТРОПОЛИТА ЛЬВІВСЬКОГО ПРО ПСЕВДО РЕЛІГІЙНІ РУХИ

25-09-2012

ЗВЕРНЕННЯ МИТРОПОЛИТА ЛЬВІВСЬКОГО ПРО ПСЕВДО РЕЛІГІЙНІ РУХИ

 Слава Ісусу Христу!

Всесвітліший, Всечесніший, Преподобний Отче, Дорогі браття та сестри,

останнім часом наше суспільство знову сколихнули події довкола секти догналівців, члени якої, прикриваючись священичою та монашою одежею, видають себе за греко-католиків та стараються зваблювати християнські душі, щоб звести їх на темні стежки сектантства. Наша Церква уже неодноразово перестерігала своїх вірних та увесь загал українського суспільства перед небезпекою цієї секти. Сьогодні, як Митрополит Львівський, звертаюся з пересторогою не тільки до своїх вірних дітей, але й до усіх жителів Львівської області та поза її межами.

Провідники секти, іноземні громадянами - Ілля Догнал, Роберт Оберхаузер та Річард Спіржик, певний період часу були священиками нашої Церкви, однак за свої антицерковні дії є виключені з Католицької Церкви. Як каже про таких святий апостол Іван: «З-поміж нас вийшли, але з-між нас не були, - бо коли б з-між нас були, були б зосталися з нами, - лише щоб виявилося, що не всі вони від нас.» (1 їв 1, 18-19). Вони, ввівши в оману певну кількість осіб, створили новітню секту, проголосивши деяких своїх членів «священиками». Крім цього, провідники цієї релігійної групи обманюють і зваблюють у свої тенета молодих дівчат, які щирим серцем хочуть служити Богові, як монахині, не розуміючи що попадають насправді у секту. Люди, що користають з їхніх фальшивих послуг, залишаються без потрібної Божої ласки та наражають себе на небезпеку опинитися поза Церквою.

Завдячуючи самовіданній праці українських журналістів, яким небайдужа доля власного народу, стало відомо про жахливі факти діяльності цієї секти -розвал сімей, розірвані стосунки батьків і дітей, братів та сестер, покалічені людські долі, привласнення майна та сотні обдурених людей. Ці факти змушують

застановитися не тільки вірних нашої Церкви, але й тих, чиїм першим обов'язком є берегти життя та спокій громадян.

В історії Церкви та людства в цілому, виникали угрупування, що приваблювали своїми гаслами та діями, але, як згодом виявлялось, була це дорога в нікуди.

Отож, звертаюсь найперше до священиків, з настановою ревно пильнувати своїх обов'язків, чуваючи, щоб не проникли у ввірене Вам стадо різного роду сектанти та не звабили слабких чи невпевнених у вірі.

Звертаюсь до богопосвячених осіб - монахів і монахинь нашої Митрополії. У певних обставинах саме богопосвячені особи своєю молитвою, жертовністю та активною місією серед вірних, завжди допомагали Церкві подолати виклики світу. Тому звертаюсь до Вас з проханням про молитву за навернення тих, хто зваблений сектантами, блукає зранений на манівцях, за їхнє просвітлення, тілесне і душевне оздоровлення.

Звертаюсь також і до Вас дорогі миряни - не піддавайтеся звабленню тих, хто не лише прагне згубити Ваші душі, але й туземне життя ввести у небезпеку. Не піддаваймося на їхні провокації. Не даймо, щоб їхнє зло затруювало людські відносини. Молімося за їхнє навернення, щоб милосердний Господь зглянувся над їхніми заблуканими душами.

В особливий спосіб звертаюсь до тих, хто страждає від приналежності рідної особи (дочки, сина, батька, матері та інших) до різного роду сект та псевдорелійних рухів. З думкою про допомогу Вам, з нашого благословення та ініціативи мирян Благодійного Фонду „Спільнота Золотого Віку", з 9 липня 2012 року реалізується програма «ЯКІР», головною ціллю якої є надання об'єктивної інформації про неорелігійні угрупування та моральна, психологічна, а у разі потреби, і юридична допомога тим, хто її потребує.

Також, з початком нового навчального року бажаю усім нам поглибити свої моральні, духовні, інтелектуальні знання, щоб йти Дорогою Правди і Життя.

Благословення Господнє на Вас!

+ ІГОР Митрополит  Львівський

 

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS