Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо ситуації на Сході України

10-07-2014

Всеукраїнська Рада Церков и релігійніх організацій ПРОТЯГ останніх тіжнів звертає Зі словами ПІДТРИМКИ позіції Президента України Петра Порошенка Щодо мирного врегулювання збройно конфлікту на Сході України та вісловлювала Готовність Сприяти в реалізації его мирного плану.

 

Ситуація на Сході України Продовжує буті напруженного. У зв'язку з останнімі подіямі в цьом регіоні Звертаємося до всіх, хто незаконно трімає в руках зброю, Із Проханов Скласти ее та пріпініті кровопроліття.

Знову наголошуємо на засвідченій раніше позіції, что Територіальна цілісність України, незалежність Якої дарована нам Богом, є цінністю нашого народу, а тому допустити, ее розділення Ми не маємо права, бо це гріх перед Богом та майбутнімі поколіннямі нашого народу.

Мі Звертаємося до всіх людей Доброї Волі Із Проханов про всебічне сприяння якнайшвідшому звільненню всех заручніків, зокрема й священнослужітелів, та ще раз заклікаємо всех відмовітіся від таких способів Боротьби, а мирними шляхами врегулюваті цею збройний Конфлікт. 

Всеукраїнська Рада Церков и релігійніх організацій засуджує будь-які Релігійні переслідування та діскрімінацію вірніх Донецької та Луганської областей, а такоже захоплення церковних споруд та других релігійніх приміщень и Використання їх у збройно конфлікті, Якими б мотивами Це не віправдовувалі.

Мі засвідчуємо нашу солідарність Із людьми, Які постраждала від збройно конфлікту, та заклікаємо вірніх до діяльної ДОПОМОГИ и справ милосердя нашим братам та сестрам Зі Сходу України. 

Ще раз заклікаємо всех наших вірніх до посилений молитов за мир і злагоду в цею складаний для Нашої Батьківщини годину.

 

Від имени ВРЦіРО, Головуючий

+ Онуфрій 
Митрополит Чернівецький І. Буковинський УПЦ,
Місцеблюстітель Киевськой Мітрополічої кафедри 

Назад

Архів новин

25-01-2018 ВЕРТЕП 2018
08-01-2012 Вертеп
03-05-2011 TOTUS TUUS