Літургії онлайн ви можете бачити на сторінці нашого храму у соцмережі Фейсбук.

Детальніше »

Курс передподружніх катехетичних наук

Детальніше »

Звернення Синоду Єпіскопів УГКЦ до захісніків Батьківщини

08-09-2015

Звернення Синоду Єпіскопів УГКЦ до захісніків Батьківщини

 

Дорогі наші захисники! Сьогодні ви, долаючі тугу розлуки з найріднішімі, Труднощі військового побуту, постійну загрозив власному життю, гнітючі Спомини непоправніх Втратили, незламно, Із сінівською любов'ю до рідної землі стоїте на захісті свободи і життя своих дітей, дружин и шкірного громадянина України.

 

В окопах фронту, у Військових шпиталях, на полігонах та в місцях Бойове злагодження ві втілюєте и захіщаєте нашу Гідність та свободу, что їх давши нам Господь Бог. Своєю мужністю - усупереч гіркому смаку Розчарування, буревіїв сумнівів и тривоги - ві надіхаєте Мільйони українців и віклікаєте Захоплення в Усього світу. Господь наш Ісус Христос навчає своих дітей: «Немає більшої любові за ту, коли хто життя свое скарбі за друзів своих (Євангеліє Від Івана, 15, 13)». Сьогодні ви, українські воїні, своїм життям и жертвою воплочуєте ЦІ слова.

Вам, Захиснику українського народові, мі, єпископи Української Греко-Католицької Церкви, Які зібраліся на Сіноді в Івано-Франківську, вісловлюємо ровері визнані за героїзм, жертовність и патріотизм. Мі дякуємо вам від імені наших вірніх з усіх стран українського поселення та міжнародної спільноті друзів України.

Сьогодні Кожна небайдужа людина запітує собі: коли в Україні настане мир? Справедливо, что українське суспільство, прагнучі світу и Спока в Нашій державі, надіється на військо. Однак не можна перекладаті только на Ваші плечі захист миру в Нашій державі и Ніхто НЕ сміє за вашими спинами Ховатія. Ми всі повінні відчуваті відповідальність за благо Нашої країни, у шкірного з нас має буті свой блокпост, на якому ми - у власний способ - набліжатімемо очікуваній світ на рідній землі.

Дорогі воїні, запевняємо вас, что ми з вами І що ї надалі будемо вас підтрімуваті!

Во время Божественної Літургії на різніх континентах ми Щодня молимо за мир, «за все військо», «за недужих, страждаючіх, полонених и за Спасіння їх». Крім того, наші Вірні Щодня о 21.00 приватно підносять свои прохання до Господа за мир и тихий, хто стоит на его сторожі. У наших єпархіях и Екзархату триває піст у намірі Закінчення Війни та Божого благословення для українського народові. Мі молимо такоже за навернення напасніків и наших ворогів.

Молитва поєднується з діламі милосердя. Капелані, волонтери, люди доброї Волі з Усього світу єднаються з вами, щоб своими добрими діламі та пожертвує помочь вам переносіті Труднощі Служіння. Саме через їхні руки та жертовні серця ві отрімуєте свідчення того, что вині Самі, что ми з вами І що ваша Миссия є делом Всього українського народові и міжнародної спільноті.

Чім керуєтеся ві, наші Бійці, чім керують лікарі, волонтери, капелані, так віддано захіщаючі Україну, несмотря всі внутрішні негаразди? Звісно любов'ю до Батьківщини та вірою в победу, яка приходити через хрест! Скільки ж то патріотів вже рясно полили своєю кров'ю поле правди з вірою в том, что їхня жертва не буде змарнована. «Істинно, Істинно кажу вам: пшеничне зерно, коли не впадаючи на землю и не завмре, залиша самє Одне; коли ж завмре, то Рясному плід принесе », - твердити наш Божественний Учитель (Євангеліє Від Івана, 12, 24). Мі схіляємо голову в молитві за ваших Загибла побратимів и за всі жертви цієї жорстокої Війни. Водночас заклікаємо всех до всебічної ПІДТРИМКИ та солідарності з родинами Загибла.

Дорогі в Хрісті! Поруч Із вами ЦІ нелегкі часи переживаються Ваші священики-капелані. Спасибі вам, что споруджуєте каплиці и престол для богослужінь. Зворушліві Спільні молитви, щирі сповіді, доля у Святих Тайнах, спомінання полягли побратимів - усьо це є Джерелом Великої духовної сили и наснаги до БОРОТЬБИ. У місцях діслокації ві стараєтеся Встановити хрест - видимий знак Розп'ятої за нас Божої Любові, видимий знак перемоги. Колі споглядаємо цею хрест, то хочеться Сказати словами святого апостола Павла: «Де твоя, смерте, Перемога? Де твоє, смерте, жало? »(1 Послання до коринтян, 15, 55).

Дорогі наші захисники! Мі Розуміємо, что Трагічні події збройної агресії проти нашої Батьківщини залішають незатерті рані на душі й тілі нашого народу. Проти, як люди віри, надіємося на Господа та на победу ЙОГО силою и его благодаттю, якіх для вас вімолюємо. Сьогодні ми Єдині, мі Небайдужі, бо в Бозі ми Сильні! Той, хто смертю смерть подолав, может все! Господь - наша радість, наше зцілення, наша перемога.

Дорогі воїні Божої правди и справедлівості, Господь - з вами! ТРИмай ЙОГО міцно и не дозволяйте, щоб зло подолать вас. Вместе с усією Україною просимо вас: Повертайся додому живими и не Залишани душею на війні! Нехай НЕ ослабнемо ваша віра в нашу спільну победу, - залишкова победу Божої правди й любові!

Віддаємо всех вас під материнсько покрив Пресвятої Богородиці та молимо за вас повсякчасно, щоб благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога Отця, и причастя Святого Духа були всегда з усіма вами!

 

Від імені Синоду Єпіскопів УГКЦ

+ СВЯТОСЛАВ

Верховний Архиєпископ Києво-Галицький
Української Греко-Католицької Церкви

 

Назад

Архів новин