Дяківське служіння у храмі Преображення ГНІХ м. Львова

 У храмі на даний час служать:

Володимир Бучак

Володимир Бучак 

п. Роман Кулій, - дяк з вищою кваліфікацією.

Народився 3.07.1982 року. По закінченні СШ вступив до музично-богословського училища. По закінченні училища поступив на регентський факультет Львівської Музичної Академії. У 2007 році закінчив навчання з кваліфікацією – диригент – регент.

Служить у храмі з 2010 року.

п. Ярослава Крилошанська, регент хору з вищою кваліфікацією.

У 1989 році, у час повернення парохії у лоно Греко-Католицької Церкви, хор парохії всеціло, не беручи до уваги окремих осіб, залишився на служіння прослави Божого імені у нашому храмі Преображення ГНІХ. Хор мішаний, налічує 35 людей, і з 1999 року називається «Родина».Ще за життя п. Миколи Суха, довголітнього регента нашого хору, була і є по сьогоднішній день провідною хористкою і солісткою.

Служить регентом у храмі з 1993 року.

п. Михайло Телюк, регент чоловічого ансамблю.

Народився 7.06.1945 року.. у м. Городку. У 1968 році  закінчив Львівську державну  консерваторію ім. Лисенка. Викладач Львівського муз-пед. Училища, завідувач деригентським відділом в училищі. З 1990 року, разом з п. Мирославом Дещицею стає засновником дяківсько-регентської школи, що з часом стала музично-богословським училищем. Богослужбова , регентська практика проходила постійно у нашій парохії. На даний час - старший викладач  кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв, заступник декана ф-ту з виховної роботи Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Служить  регентом у парохії з 1997 року  разом з своїм чоловічим вокальним ансамблем «Кант».