Священиче служіння у храмі Преображення ГНІХ м. Львова

о. Ярослав Чухній - парох храму, митрофорний протопресвітер.

Народився 1954 року в с. Лучани Жидачівського району, що на Львівщині. По закінченні середньої школи у м. Ходорові, завершив навчання у Львівському зоо- ветеринарному інституті за кваліфікацією ветеринарний лікар. Після одруження виявив бажання стати священнослужителем. У 1982 році вступив до Московської Духовної семінарії. В цьому ж році отримав дияконські свячення з рук митрополита Львівського і Тернопільського Миколая (Юрика). Успішно завершив навчання, а 7 квітня 1985 року рукоположений на священика. Душпастирював у с. Великосілки Кам’янко – Буського району, і в храмі св.. Первоверховних Петра і Павла м. Львова.

29 жовтня 1989 року, будучи сотрудником храму Преображення ГНІХ, разом з паствою повернувся у лоно Греко-Католицької Церкви. Митрополитом Володимиром (Стернюком) прийнятий до Церкви, і призначений парохом з 1 листопада 1989 року. З 1991 року, по поверненні до осідку глави УГКЦ – патріарха Мирослава – Івана Любачівського отримав потвердження на уряд пароха і призначення на львівського протопресвітера. Ніс цей послух протягом десяти років. З початку 1997 року по 2000 рік з благословення Високо преосвященного владики Любомира сповняв обов’язки протосинкела Львівської архієпархії. У 1999 році Главою Церкви піднесений до гідності митрофорного протопресвітера. Служить у парохії з 1989 року.

Виховав 4 дітей.

о. Тарас Боровець – сотрудник у парохії.

Народився  1974 року у м. Львові. По закінченні середньої школи вступив до Львівської Духовної семінарії Святого Духа, яку закінчив у 1997 році. Після одруження отримав священичі свячення з рук преосвященного Кир Любомира. Призначений сотрудником до парохії з 1999 року. Продовжував студії у Люблінському Католицькому Університеті. Перелельно з служінням у парохії є викладачем релігієзнавства у міжрегіональній Академії управління персоналом. Цензор Львівської Архієпархії. Магістр богослов’я. 

Виховує дочку.

о. Богдан Котлінський – сотрудник у парохії.

Народився 1982 року. По закінченні середньої школи поступив до музично-богословського училища. Закінчив у 2002 році, і зразу ж поступив до Львіської Духовної Семінарії Святого Духа. По закінченні семінарії одружився, і отримав священичі свячення з призначенням на сотрудника у нашу парохію. Магістр богослов’я. Служить у парохії з 2009 року.

Виховує дочку і сина.