Спільнота  ТАВОР   Парохії Преображення Господа Нашого Ісуса Христа м. Львів

 Спільнота ТАВОР була заснована парохіянами храму Преображення ГНІХ за дозволом та благословенням пароха отця Ярослава Чухнія та розпочала свою діяльнісь 20 вересня 2006 р.Б. Духівником спільноти є отець Ростислав Пендюк

 Метою спільноти ТАВОР є глибше пізнання Бога та себе, спільне зростання у вірі, побудова дружніх християнських відносин між її учасниками, заснованих єдності та любові.

 Відносини між учасниками спільноти ТАВОР базуються на спільних цілях – прагненні пізнавати Бога, прагненні виконувати Його волю, прагненні поширювати Його Царство у своєму серці та в серцях інших людей.                                                                                    

 Зустрічі спільноти ТАВОР відбуваються щотижня:

у четвер о 19.00 – група вивчення Святого письма;

у четвер о 19.00 – катехитична зустріч, спільна молитва.

 Зустрічі є відкритими для всіх бажаючих.

 Крім щотижневих зустрічей спільнота ТАВОР проводить чи допомагає у проведенні різних християнських заходів.

 

11 листопада 2007 р. Б. спільнота ТАВОР провела євангелізаційну зустріч для усіх бажаючих, передовсім, для парохіян храму Преображення ГНІХ. Звернути погляд присутніх на Ісуса Христа намагалися за допомогою пантомім, розповідей і християнських пісень.

На зустрічі було приблизно сорок осіб, в основному, молодь. На завершення усі зібралися в колі щоб поділитись враженнями та ідеями.

 У грудні 2007 р. Б. та грудні 2008 р. Б. спільнота ТАВОР допомогла в організації збору подарунків для малозабезпечених дітей, який традиційно проводився у парохії Преображення. Учасники спільноти поставили коротку виставу до свята Миколая та ігри для дітей з м. Бровари на Київщині.

 З березня 2008 р. спільнота ТАВОР допомагає у проведенні Школи християнського життя і євангелізації, що відбувається в Українському католицькому університеті. Учасники спільноти є аніматорами Школи.                                                 

 У грудні 2010 р. Б. спільнота ТАВОР відвідала з подарунками від Св. Миколая Навчально-реабілітаційний центр “Мрія” (м. Львів, вул. Лисенка 53)